Home Akciové letenky British Airways biznis trieda USA, Mexiko za 1050€

British Airways biznis trieda USA, Mexiko za 1050€

by Karol
1 comment

British Airways biznis trieda z Londýna do USA, Kanady, Mexika, Dominikánskej Reubliky, Kostariky a Spojených Arabských Emirátov od 1055 eur. Prvá trieda je dostupná od 1625 eur. British Airways na diaľkových letoch ponúka v biznis triede lie-flat sedadlá a hoci ich biznis trieda je momentálne jedna z najhorších v Európe, 1055 eur za lie-flat bed do USA, alebo Strednej Ameriky je výborná cena.

British Airways biznis a prvá trieda ponuka

British Airways má v ponuke zopár veľmi zaujímavých leteniek v biznis a prvej triede s odletom z Londýna. Táto ponuka má ale dve pomerne veľké obmedzenia. Cena je takzvaná companion fare, čo znamená, že musia byť kúpené naraz minimálne letenky pre dve osoby. Pasažieri musia pravdaže cestovať na tých istých letoch.

Druhým obmedzením je, že posledný možný odlet z Londýna je 30. septembra 2019. Posledný možný návrat je 10. októbra 2019.

Letenku je nutné kúpiť do 19.8.2019.

New Orleans

British Airways biznis a prvá trieda destinácie a ceny

Za 1055 eur na osobu sa môžete dostať do týchto destinácii: New York, Washington, Las Vegas, New Orleans, Philadelphia, Nashville, Chicago, Mexico City, Punta Cana, San Jose, Dubai a Abu Dhabi. Lety sú väčšinou priame, iba v prípade Mexico City budete pravdepodobne musieť presadať v Madride. Let medzi Madridom a Mexico City je na palube Iberie, ktorá má ale lepší biznis produkt ako British Airways.

V ponuke sú aj mnohé ďalšie destinácie, pri ktorých je cena mierne vyššia. Letenky v prvej triede sú dostupné od 1635 eur na osobu. Celá ponuka British Airways: https://www.britishairways.com/en-gb/offers/sale?DM1_Channel=AFF&DM1_Campaign=AMER_US_EN_PHG_ALWAYSON&DM1_Site=PHG&utm_source=PHG&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=AMER_US_EN_PHG_ALWAYSON

Rezervačná trieda a míle

Letenky v biznis triede sú v rezervačnej triede I, za ktorú vo väčšine vernostných programov Oneworld dostanete aspoň 125% míľ. Vo vernostnom programe British Airways Executive Club dostanete 150% míľ.

British Airways si účtuje poplatok za rezerváciu sedadla aj v biznis triede. Ten je vo výške zhruba 60 eur na jeden let. Ak máte vyšší status v Oneworld, tak si môžete sedadlo rezervovať bezplatne. Ak si nerezervujete dopredu sedadlo, pri web check in už je výber bezplatný.

Letenky v biznis triede s inými leteckými spoločnosťami od 900 eur: https://dveresvetadokoran.sk/2019/08/10/letenky-v-biznis-triede-od-900-eur/

1 comment

Súvisiace články

1 comment

Saudia biznis trieda Ázia, Južná Afrika od 850€ - Dvere sveta dokorán 16. augusta 2019 - 7:40

[…] Akciové letenky […]

Reply

Leave a Comment