Home Letecké spoločnosti Japan Airlines 100 000 leteniek zadarmo!

Japan Airlines 100 000 leteniek zadarmo!

by Karol
2 komentáre

Ak by ste budúci rok plánovali cestu do Japonska, môžete využiť akciu Japan Airlines (JAL), pri ktorej môžete vyhrať jednu zo 100 000 vnútroštátnych leteniek zadarmo. Cestovať bude možné v lete 2020. Ak by vám tento termín nevyhovoval, môžete využiť zľavnené letenky, ktoré Japan Airlines a All Nippon Airways ponúkajú na vnútroštátnych letoch pre zahraničných návštevníkov Japonska. Predchádzajúci blog s touto ponukou tu.

Japan Airlines ponuka

Aby ste sa mohli zúčastniť tejto akcie, musíte byť členom vernostného programu JAL Mileage bank. Registrácia je zadarmo a do budúcnosti nemusíte využívať tento program. Registrácia na túto akciu začne koncom februára 2020 a cestovať bude možné od 1. júla 2020 do 30. septembra 2020. Zúčastniť sa nemôžu cudzinci dlhodobo žijúci v Japonsku. Rezerváciu je možné spraviť maximálne pre štyri osoby naraz.

Japan Airlines Boeing 777

Japan Airlines poskytne spiatočné letenky s odletom z letísk Haneda v Tokiu, alebo Kansai a Itami v Osake. Na začiatku vám budú ponúknuté štyri destinácie. Ak vám dané miesta budú vyhovovať, tak sa môžete zaregistrovať na ponuku. Ak vám destinácie nebudú vyhovovať, môžete opakovať vyhľadávanie. Do troch dní po zaregistrovaní vám bude oznámené, do ktorej zo štyroch ponúknutých destinácii poletíte. Registrovať sa na túto ponuku bude možné iba raz.

Nie je úplne jasné, akým spôsobom budú letenky pridelované. Zdá sa ale, že každý deň bude v ponuke obmedzený počet leteniek a tie budú pridelené na princípe “first come, first served” (kto príde skôr, ten skôr melie). Celá ponuka JAL tu.

JAL ponuka záver

Väčšina zahraničiných turistov v Japonsku navštívi iba dve najznámejšie destinácie, ktorými sú Tokio a oblasť Osaka/ Kyoto/ Nara. Letenky zadarmo od JAL môžu byť zaujímavou inšpiráciou na návštevu turisticky menej známych destinácii. Osobne sa do tejto akcie pravdepodobne zapojím. V lete 2020 by som chcel cestovať na Hokkaido a určite by som nepovedal nie možnosti navštíviť ďalšie zaujímavé mesto v krajine vychádzajúceho slnka.


2 komentáre

Súvisiace články

2 komentáre

Air China biznis Budapešť- Taipei, Tokio,... od 1290€ - Dvere sveta dokorán 31. decembra 2019 - 9:36

[…] Letecké spoločnosti […]

Reply
ANA Tokio 1680€. Najlepšia biznis trieda na svete? - Dvere sveta dokorán 1. januára 2020 - 16:18

[…] Letecké spoločnosti […]

Reply

Leave a Comment