Home Akciové letenky Tokio z Viedne: biznis trieda s Qatar Airways 1650€

Tokio z Viedne: biznis trieda s Qatar Airways 1650€

by Karol
0 comment

Ďalšia zaujímavá ponuka v biznis triede do Tokia. Teraz ale s odletom z Viedne s Qatar Airways. Stále najlacnejšie letenky v biznis triede do Tokia sú dostupné s odletom z Budapešti s Air China za 1350 eur.

Qatar Airways Viedeň – Tokio

Spiatočné letenky z Viedne do Tokia s Qatar Airways môžete teraz kúpiť za 1650 eur. Letenky v biznis triede do Tokia sú vo všeobecnosti pomerne drahé a 1650 eur za let z Viedne s takou dobrou leteckou spoločnosťou ako Qatar Airways je naozaj dobrá cena. Rezervačná trieda R. Letenky je najlepšie kupovať priamo na web stránke Qatar Airways. Letenky za túto cenu sú dostupné od začiatku marca do polovice decembra 2020. V období konania Olympijských hier v Tokiu sú ceny leteniek vyššie (od polovice júla do polovice augusta).

Qsuite

Let medzi Viedňou a Dohou je vo väčšine prípadov s Airbus A320, alebo Airbus A350. Odporúčal by som let s Airbus A350 (recenzia), ktorý má lepšie sedadlá v biznis triede ako Airbus A320. Let z Dohy do Tokia je vo výbornej Qsuite. V Tokiu je možné prilietať na letiská Haneda a Narita. Haneda je podstatne bližšie k centru mesta ako Narita.

Ďalšie destinácie z Viedne

S Qatar Airways je tiež možné letieť z Viedne v biznis triede do Bangkoku za 1740 eur, Kapského Mesta za 1840 eur a do Windhoeku v Namíbii za 1840 eur. Tieto ceny podľa mňa ale nie sú veľmi výnimočné a predpokladám, že hlavne Windhoek a Kapské Mesto behom najbližších mesiacov budú dostupné aj za nižšiu cenu. Z Kyjeva je možné letieť do Vietnamu za 1290 eur.

0 comment

Súvisiace články

Leave a Comment