Home Akciové letenky Qatar Air biznis z Turecka: Ázia a J. Afrika od 1120€

Qatar Air biznis z Turecka: Ázia a J. Afrika od 1120€

by Karol
0 comment

Qatar Airways má v ponuke veľmi dobré ceny leteniek v biznis triede z tureckého Izmiru do destinácií v juhovýchodnej Ázii a v Južnej Afrike. Ak by ste sa do Izmiru presunuli len kvôli letu s Qatar Airways, stále môžete ušetriť niekoľko stoviek eur. Napríklad najlacnejšie letenky v biznis triede z Viedne na Bali sú o vyše 1000 eur drahšie oproti ponuke z Izmiru.

Qatar Airways biznis trieda z Izmiru

Ceny spiatočných leteniek s Qatar Airways v biznis triede z Izmiru: Phuket 1120 eur, Bangkok 1170 eur, Denpasar (Bali) a Manila 1230 eur, Kapské Mesto 1160 eur, Johannesburg 1190 eur. Rezervačná trieda R. Qatar Airways je súčasťou aliancie leteckých spoločností Oneworld.

Letenky za tieto ceny z Izmiru sú dostupné už vyše 6 mesiacov a nemyslím si, že by Qatar Airways zvýšil ceny na týchto trasách v najbližšom období. Letenky je najlepšie kúpiť priamo na web stránke Qatar Airways.

Filipíny, Cebu, Casino Peak

Qatar Airways biznis sedadlá

Qatar Airways lieta medzi Dohou a Izmirom iba tri krát týždenne. V niektorých prípadoch je dlhšie medzipristátie v Dohe. V prípade, že minimálny transfer v Dohe je 8 hodín a nepresahuje 24 hodín, Qatar Airways poskytne ubytovanie, transfer do hotela a stravu zadarmo. Let z Izmiru do Dohy je s Airbus A320 so sedadlami v regionálnej konfigurácii. Tieto sedadlá nie sú až tak dobré ako lie-flat sedadlá, ale stále sú veľmi pohodlné. Blog s popisom všetkých typov biznis sedadiel Qatar Airways. Qatar Airway tiež ponúka 5 hviezdičkový hotel v Dohe pri stopover za 25 eur na noc.

0 comment

Súvisiace články

Leave a Comment