Home Akciové letenky Air France/ KLM biznis trieda z Budapešti do USA 500€

Air France/ KLM biznis trieda z Budapešti do USA 500€

by Karol
1 comment

Spiatočné letenky s Air France a KLM v biznis triede z Budapešti do USA a Kanady od 500 eur.

Air France/ KlM do Severnej Aneriky od 500 eur

Cestovať je možné kombináciou leteckých spoločností Air France, KLM, Delta, West Jet a Alitalia. Najlacnejšie sú letenky do Honolulu za 500 eur. Ceny do väčšiny ostatných destinácií v USA a Kanade sa pohybujú okolo 700 eur. Letenky kupujte priamo na web stránke Air France.
Vyhnite sa všetkým letom s Air France Airbus A380, ktoré majú veľmi zlé biznis sedadlá. Ak by ste cestovali na Hawaii, Delta má lepšie sedadlá v biznis triede ako West Jet (Air France/ KLM nelietajú priamo do Honolulu). O chvíľu nasadám do lietadla a nebudem vedieť upozorniť, keď budú tieto ceny letenky stiahnuté z predaja. Dostupnosť leteniek si najrýchlejšie overíte na Google Flights.

Cestovať je možné až do polovice februára 2020 a dostupnosť leteniek je veľmi dobrá. Letenky by malo byť možné zrušiť bez storno poplatkov. Overte si podmienky pri kúpe letenky.

Ak by ste chceli využiť túto akciu, odporučil by som letenky kupovať hneď teraz. Zopár rád ako kupovať “tento” druh leteniek. V žiadnom prípade teraz nekontaktuje leteckú spoločnosť! V najbližších dňoch nerobte žiadne ďalšie nerefundovateľné rezervácie hotelov, alebo leteniek. Existuje možnosť, že letecká spoločnosť tieto letenky neuzná. V prípade, že by boli letenky zrušené, peniaze vám budú vrátené.

1 comment

Súvisiace články

1 comment

Moje cestovateľské plány po koronavíruse - Dvere sveta dokorán 26. apríla 2020 - 21:10

[…] Akciové letenky […]

Reply

Leave a Comment