Home Hotelové siete Získajte Avios od British Airways s Airbnb

Získajte Avios od British Airways s Airbnb

by Karol
0 comment

Executive Club od British Airways je podľa mňa jedným z najzaujímavejších vernostných programov skupiny leteckých spoločností Oneworld. Platí to hlavne v prípade ak by ste chceli získať status Oneworld Sapphire, alebo Emerald. Ako sa čo najrýchlejšie dopracovať k statusu Sapphire v Executive Club som už písal v jednom z minulých blogov. Body/ míle vo vernostnom programe Executive Club sa nazývajú Avios. Tieto je možné vymeniť za letenku s prepravcami Oneworld, alebo za iné produkty. Avios od British Airways je teraz možné získať aj za rezervácie ubytovania cez portál Airbnb.

Získajte Avios od British Airways za pobyt cez Airbnb

Za každé minuté 1 €/$/£ za rezerváciu ubytovania cez Airbnb dostanete 2 Avios do vernostného programu British Airways. V prípade úplne prvej rezervácie cez Airbnb, by ste dostali až trojnásobok Avios (6 Avios za 1€). Rezerváciu je potrebné spraviť cez váš účet v Executive Club. Viac informácií o podmienkach a ako spraviť rezerváciu nájdete na webovej stránke British Airways. Avios by mali byť pripísané najneskôr do 60 dní po absolvovaní pobytu. Pri rezervácii cez Executive Club je možné tiež využiť vouchre ak by ste nejaké mali.

Ak využívate často Airbnb, táto ponuka môže byť veľmi zaujímavá na navýšenie Avios vo vašom účte. Mojím vernostným programom Oneworld je Privilege Club od Qatar Airways a preto som túto ponuku British Airways osobne nikdy nevyužil. Pred rezerváciou ubytovania by som odporučil najprv porovnať cenu aj priamo cez Airbnb. Zdá sa ale, že v prípade rezervácie cez Executive Club by mali byť ceny rovnaké ako priamo cez Airbnb.

0 comment

Súvisiace články

Leave a Comment