Home Akciové letenky Singapore Airlines biznis z Istanbulu do Indonézie 1160€

Singapore Airlines biznis z Istanbulu do Indonézie 1160€

by Karol
0 comment

Singapore Airlines je vo všeobecnosti považovaná za jednu z najlepších leteckých spoločností na svete. Na letoch z Európy do Ázie a Oceánie si hlavne v biznis triede udržujú pomerne vysoké ceny letrniek. Teraz môžete vyskúšať jeden z najlepších svetových produktov v biznis triede za veľmi zaujímavú cenu na letoch Singapore Airlines z Istanbulu do Indonézie.

Biznis trieda Singapore Airlines do Indonézie za 1160 eur

Za spiatočnú letenku Singapore Airlines v biznis triede z Istanbulu do Jakarty zaplatíte iba 1160 eur. Posledný možný odlet z Turecka do Ázie je 29. novembra 2021. Návrat je možný až do polovice marca 2022. Tieto ceny sú dostupné iba pri kúpe letenky cez mobilnú aplikáciu Singapore Airlines. Za normálnych okolností (mimopandemických) pri dlhších prestupových časoch poskytuje Singapurské letisko Changi zadarmo dva druhy výletov po Singapure pre tranzitných pasažierov. Pri letoch z Istanbulu do Jakarty sú ale dostupné aj krátke jedno až dvojhodinové prestupy.

Rezervačná trieda D. Singapore Airlines je súčasťou skupiny leteckých spoločností Star Alliance. Vo väčšine vernostných programov Star Alliance dostanete za rezervačnú triedu D od Singapore Airlines 125% míľ . Let z Istanbulu do Singapuru je na Airbus A350. Kratší let zo Singapuru do Jakarty je tiež na Airbus A350, alebo Boeing 777 s lie-flat sedadlami.

0 comment

Súvisiace články

Leave a Comment