Home Akciové letenky TAP Air biznis trieda z Paríža do New Yorku 1099€

TAP Air biznis trieda z Paríža do New Yorku 1099€

by Karol
0 comment

Spiatočné letenky s TAP Air Portugal v biznis triede z Paríža do New Yorku za 1099 eur. Z Viedne môžete cestovať v biznis triede s TAP Air do New Yorku za 1500 eur. Akciové letenky nájdete aj pri odletoch z iných európskych miest, ale ceny sa zdajú byť najnižšie pri odlete z Paríža.

Biznis trieda z Paríža do New Yorku s TAP Air Portugal

Odlet je z letiska Orly (ORY) v Paríži a prílet na letisko Newark (EWR) v New Yorku. V Portugalsku si môžete urobiť zadarmo stopover. Cestovať môžete od januára až do konca mája 2022.

Let z Portugalska do New Yorku je na Airbus A330neo, alebo Airbus A321LRneo. V oboch prípadoch by ste sedeli v kvalitných lie-flat sedadlách, ale osobne by som uprednostnil lety na Airbus A330. Tieto diaľkové lietadlá s dvoma uličkami poskytujú viac priestoru na pohyb po palube lietadla. Airbus A321LR má iba jednu uličku a hlavne priestor pri kuchynke a WC je oveľa menší ako na A330ke.

Rezervačná trieda J, za ktorú by ste dostali do väčšiny vernostných programov Star Alliance 200% míľ.

Moja recenzia letu TAP Air Portugal v biznis triede na Airbus A330neo: Recenzia TAP Air Portugal biznis trieda Airbus A330

TAP Air má na diaľkových lietadlách solídnu, aj keď určite nie najlepšiu biznis triedu v Európe. V prípade dobrej ceny letenky by som ale neváhal s nimi opäť cestovať.

0 comment

Súvisiace články

Leave a Comment