Home Akciové letenky Iberia biznis trieda: Lima, Panama a Bogota od 510€

Iberia biznis trieda: Lima, Panama a Bogota od 510€

by Karol
0 comment

Spiatočné letenky v biznis triede s leteckou spoločnosťou Iberia z Ríma a Milána do Limy, Bogoty a Panama City od 510 eur. Článok bude postupne aktualizovaný.


Aktualizácia: letenky za túto cenu už nie sú dostupné.

Iberia biznis trieda Južná Amerika za 510 eur

Ceny spiatočných leteniek v biznis triede s odletom z Ríma a Milána: Bogota 510 eur, Panama City 590 eur a Lima 610 eur. Za podobnú cenu je tiež možné letieť z väčšiny veľkých talianskych miest. Letenky je najlepšie hľadať na Google Flights.

Posledný možný odlet z Európy je 30. novembra 2020. Veľmi dobrá dostupnosť leteniek za túto cenu. Prestup na letisku Barajas v Madride. Rezervačná trieda I. Iberia je súčaťou aliancie Oneworld. Koľko míľ dostanete do vášho vernostného programu si najednoduchšie overíte na Where to credit.

Ak by ste chceli využiť túto akciu, odporučil by som letenky kupovať hneď teraz. Zopár rád ako kupovať “tento” druh leteniek. V najbližších dňoch nerobte žiadne ďalšie nerefundovateľné rezervácie hotelov, alebo leteniek. Existuje možnosť, že letecká spoločnosť tieto letenky neuzná. V prípade, že by boli letenky zrušené, peniaze vám budú vrátené. Odporúčal by som letenku kupovať priamo na web stránke leteckej spoločnosti. Pokiaľ si nie ste istí, či budete môcť cestovať, môžete využiť možnosť bezplatného zrušenia letenky do 24 hodín, ktoré poskytujú niektoré online cestovné kancelárie.

0 comment

Súvisiace články

Leave a Comment