Home Akciové letenky Biznis trieda z Budapešti do Čile za 1530€. Možný návrat z Brazílie za 1520€

Biznis trieda z Budapešti do Čile za 1530€. Možný návrat z Brazílie za 1520€

by Karol
0 comment

Biznis trieda s Lufthansou a Swiss z Budapešti do Čile (Santiago de Chile) za 1530 eur. Za podobnú cenu (1520 eur) by ste si mohli vytvoriť itinerár Budapešť – Santiago s návratom do Budapešti zo Sao Paula.

Biznis trieda do Čile s odletom z Budapešti za 1530 eur

Google Flights nezobrazuje správne ceny týchto leteniek a preto budete musieť vyhľadávať termíny s najnižšími cenami priamo s Lufthansou, alebo Swiss. Ja som našiel letenky za túto cenu napríklad v dátumoch 4. až 19. októbra 2023 (v novembri som našiel tiež niekoľko dostupných termínov). Celkovo je ale vyhľadávanie leteniek na webových stránkach Lufthansa Group dosť pomalé a preto som neprešiel celý kalendár.

Lufthansa a ani Swiss nelietajú priamo do Santiaga de Chile a preto bude potrebný jeden extra prestup v Južnej Amerike. Regionálne juhoamerické lety sú na palube Latam Airlines. Najideálnejším prestupovým miestom je Kolumbia, keďže na trase Bogota – Santiago budete mať najväčšiu šancu na skutočnú biznis triedu. Lety Latam zo Santiaga do Buenos Aires a Sao Paula sú väčšinou na Airbusoch A320, ktoré majú iba premium economy triedu.

Ak by ste sa vracali do Budapšeti zo Sao Paula, extra prestup by už nebol potrebný.

Latam premium economy. Pohodlie za rozumú cenu

Recenzia: Latam biznis trieda Sao Paulo – Frankfurt

Ak by ste mali na výber, na diaľkových letoch by som vám odporúčal Swiss, ktorí majú kvalitnejšiu biznis triedu ako Lufthansa.

Recenzia: Swiss biznis trieda Boeing 777 Zurich – Sao Paulo

Rezervačná trieda P.

Čile: SIM karta, bankomaty a cesta z letiska v Santiagu

—————————————————————

Ak by ste mali záujem byť pravidelne informovaní o najnovších akciových letenkách v biznis triede, môžete sa prihlásiť na odber Newsletter. Prihlasovací formulár nájdete priamo na webové stránke Dvere Sveta Dokorán

0 comment

Súvisiace články

Leave a Comment